Bylinkový čaj

"Moja vďačnosť, že takto prispievate k zdraviu ľudí, je veľká."

Alžbeta
Overené

Dobrý deň, som veľmi rada, že som natrafila na Vašu stránku na internete. Stalo sa to v jednu marcovú daždivú nedeľu. Po prečítaní pár riadkov sa stalo, že som na Vašej stránke stvrdla až do nočných hodín, kedy som si objednala 3 mesačnú kúru Clean Inside. Ale teraz o mne. Pred piatimi rokmi som sa začala liečiť na rakovinu prsníka a chvalabohu úspešne. Od toho času sa neustále pasujem s rôznymi problémami, gynekologickými, urologickými, lupinami, vyrážkami, svrbľavou pokožkou a zlým trávením. Po doručení zásielky som sa s radosťou pustila do jej užívania a urobila som dobre. To čo sa dialo potom, som sa nestačila čudovať. Telo sa začalo čistiť na 16.-tý deň, kedy zo mňa odišlo prvé črevné čudo asi 2O cm. Tak poviem Vám taký smrad som v živote nevoňala. Samá hniloba. Na 24. deň sa to zopakovalo len v intenzívnejšej podobe. A od toho dňa stále. Tzv. biele guľôčky /plné toxínov/ pospájané nitkami a rôznofarebné hlienovité zhluky. Som neskutočne šťastná, že tieto čudá už vo mne neexistujú. Už teraz cítim úľavu, dokonca mi prestal aj gynekologický výtok. Prestala som brať urologické lieky, lebo zápaly sa už stratili. Vyčistila sa mi pleť, nesvrbí ma pokožka a aj lupinám je koniec. Schudla som 3 kg a to som žiadnu diétu nedržala. Stratilo sa aj nafúknuté bruško a črevá. Som strašne zvedavá ako budem vyzerať po ukončení celej trojmesačnej kúry. Jednu dávku som darovala aj dcérke a tak si teraz musím doobjednať ďalšie dávky. Ďakujem, že sa takýmto spôsobom staráte o zdravie ľudí. Vaša odteraz stála odberateľka

Alžbeta Svorníková, Žabokreky, 2013.02.28.


"Touto cestou sa Vám chcem veľmi poďakovať za váš program Clean Inside."

Alexandra
Overené

Dobrý deň, touto cestou sa Vám chcem veľmi poďakovať za váš program Clean Inside. K programu Clean Inside som sa dostala už dávnejšie pri surfovaní po internete a zaujal ma, pretože som mala vždy problémy s vyprázdňovaním. Na koniec ma vždy odradila cena a povedala som si, že "to" ešte nepotrebujem. Následne po mojich ťažkostiach s trávením - bolesti žalúdka, ktorých príčinou bol Helicobacter pylori a tvorba polypov v žalúdku a v hrubom čreve, neustále nafukovanie a problémy s vyprázdňovaním, ktoré vyústili do subileózneho stavu, následnej hospitalizácii, som si povedala, že to vyskúšam. Samozrejme som absolvovala liečbu antibiotikami, užívala som preháňadlá a musím držať diétu. Ale aj napriek tomu sa môj stav nezmenil a problémy pretrvávali. 25. apríla 2010, ihneď ako som sa vrátila s nemocnice s podozrením na ileus, po absolvovaní všetkých vyšetrení, pri ktorých nezistili lekári konkrétnu príčinu záchvatu, som si nasadila program Clean Inside. Síce lekári mi predpísali pri problémoch preháňadlo, ale to som neužila ani raz. Prvé dva dni som necítila žiadnu zmenu, len to, že som mala stolicu bez problémov a to po troch týždňoch!!! Tiež som pociťovala únavu, ktorú som pripisovala detoxikačným účinkom Parasicu, ale po týždni pocit veľkej únavy zmizol. Tretí deň bol pre mňa dňom, keď to vyšlo aj zo mňa... Bolo to dlhé a vyšlo to zo mňa tri krát za deň. Nemala som žiadne kŕče ani bolesti, len super pocit vyprázdnenia. Od vtedy mám každý deň pravidelnú stolicu a pocity nafúknutia sú oveľa miernejšie. S určitosťou môžem povedať, že s programom Clean Inside budem pokračovať aj naďalej. Momentálne už užívam druhé balenie Clean Inside vláknina a som s ním veľmi spokojná. Pri dodržaní pitného režimu nemám vôbec problém s vyprázdňovaním, necítim sa stále unavená a tiež si udržujem stálu váhu a nepriberám. Ďakujem. S pozdravom

Alexandra Novotná, Nitra, 2013.02.26.

»Slim Tea

1. Popis produktu

Svojím miernym preháňavým účinkom napomáha proces očisty čriev, popritom pomáha pri detoxikácii pečene a obličiek a následne čistí krv. Prírodný upokojujúci účinok čaju prispieva k vyváženému spánku, preto sa odporúča čaj vypiť večer. Slim Tea je dôležitou súčasťou detoxikačného programu.

2. Zloženie Slim Tea

30 vrecúšok/balenie (1 vrecúško = 2,5g). Dávkovanie: 1 vrecúško na 2,5 - 3,0 dl vody.

1 vrecúško obsahuje:Najdôležitejšie vlastnosti a liečivé účinky
Xilit
Xilit
Sladidlo na prírodnej báze, ktoré je účinné proti zubnému kazu, ďalej sú známe aj jeho antibakteriálne účinky.
Mäta pieporná
Mäta
(Mentha piperita) Listy mäty piepornej obsahujú esenciálne oleje (mentol, menton, mentofurán), triesloviny a flavonoidy. Už dávno je známe, že podporuje trávenie a zlepšuje chuť do jedla. Mäta sa používa na žalúdočné, žlčové a črevné ťažkosti. Mäta znižuje pocit nevoľnosti, je osvedčená ako liek proti nadúvaniu, kŕčom, upokojuje nervy, znižuje bolesti hlavy, má dezinfekčné účinky, čistí krv, okrem toho má dobrý účinok aj pri liečbe ochorení dýchacích ciest. Mäta sa používa aj na liečbu menštruačných porúch.
Medovka lekárska
Medovka
(Melissa officinalis) Listy medovky lekárskej obsahujú esenciálne oleje, triesloviny, flavonoidy a kyselinu kávovú. Účinné látky medovky lekárskej majú upokojujúci a protivírusový efekt. Medovka lekárska pôsobí upokojujúco na nervový systém a srdce a má uvoľňujúce účinky na kŕče. Stimuluje trávenie a často sa používa pri bolestiach hlavy, nespavosti, poruchách spánku. Medovku lekársku sa mimoriadne odporúča používať v prípade pokazeného žalúdka, pri zvýšenej žalúdočnej kyseline, nevoľnosti či nadúvaní. Známe sú aj ďalšie účinky medovky lekárskej, ako sú napr. stimulačný účinok pri potení, pri vetroch a stimulačný účinok žlčových funkcií.
Krušina jelšová
Krušina
(Frangula alnus) Na liečenie sa v prvom rade využíva kôra krušiny jelšovej, ktorá má - vo forme čaju alebo extraktu - preháňavé účinky. Často sa primiešava k čajovej zmesi, ktorá sa užíva s cieľom zlepšenia chuti do jedla a zlepšenia trávenia, ďalej na liečbu ochorení žlčníka a pečene. Pridáva sa aj do čajových zmesí proti obezite a nadúvaniu. Ďalej sa využíva na liečbu aterosklerózy, liečbu vysokého krvného tlaku a pri menštruačných poruchách. Je známa aj ako prípravok proti črevným parazitom.
Pestrec mariánsky
Pestrec
(Silybum marianum) Účinnosť pestreca mariánskeho je známa pri liečbe ochorení pečene. Za svoje liečivé účinky vďačí hlavne látke silymarín. Silymarín sa nachádza v semenách rastliny, zvyšuje a posilňuje funkcie pečene tým, že zabraňuje úbytku látky glutation, produkovanej v pečeni. Glutation je látkou nevyhnutnou pre detoxikáciu organizmu. Pestrec mariánsky má antioxidančný účinok proti škodlivým voľným radikálom.
Aníz
Aníz
(Pimpinella anisum) Liečivá rastlina, ktorá podporuje trávenie, pomáha pri odkašlávaní, vynikajúco pôsobí proti nadúvaniu a znižuje plynatosť. Má cielené účinky pri niektorých gynekologických ochoreniach a ochoreniach mužských pohlavných orgánov.
Škorica
Škorica
(Cinnamomum verum) Konzumáciou škorice sa rýchlejšie vytratí nadúvanie, ďalej môže byť škorica účinná ako pomoc pri nevoľnosti, alebo pri akýchkoľvek iných žalúdočných ťažkostiach. Škorica zmiešaná s medom môže mať priaznivý účinok aj pri prevencii žalúdočných vredov, preto rozhodne stojí za vyskúšanie.
Ďumbier lekársky
Ďumbier
(Zingiber officinale) Vďaka svojim vlastnostiam má priamy vplyv na fungovanie žalúdka a črevného traktu - pri kŕčoch a nadúvaní. Účinná látka rastliny sa nachádza v koreni, ktorý obsahuje esenciálne oleje. Tieto oleje znižujú dráždenie sliznice. Má protizápalové účinky, čo sa dá vynikajúco využiť v prípadoch prechladnutia a bronchitídy. O ďumbieri je všeobecne známe, že je vynikajúci na zmiernenie zažívacích ťažkostí, ale môže byť nápomocný aj pri nevoľnosti. Je dobrým stimulantom trávenia a zvyšuje chuť do jedla.
Ľan siaty
Ľan
(Linum usitatissimum) Hlavné účinné látky ľanu siateho zmierňujú príznaky ochorení čriev, žalúdka a cukrovky. Ľanové semeno (Lini semen) sa zaleje vlažnou vodou, čím sa vytvorí ľanový sliz, ktorý je účinný na problémy s črevami a žalúdkom. Po vylisovaní ľanového oleja zostane zvyšková hmota, ktorá má vynikajúce účinky proti zápalom.
Rumanček kamilkový
Rumanček
(Matricaria recutita) O rumančeku kamilkovom sa hovorieva aj ako o byline „na všetko dobrej“. Primárna oblasť použitia je tráviaca sústava. V tráviacom trakte sa najviac zužitkujú jeho protizápalové, protikŕčové a antiseptické účinky na črevá. Pomáha pri nadúvaní, hnačke, vyrážkach, žalúdočných problémoch a zápale žalúdka, ďalej pri poruchách menštruácie a iných ochorení dolnej časti tela, proti nespavosti, zápale nadsemenníkov, pri horúčke, bolestiach zubov a ošetrovaní rán. Rumanček kamilkový uľahčuje vyprázdňovanie bez toho, aby spôsoboval hnačku.
Ruža šípková
Ruža
(Rosa canina) Ľudia už v staroveku poznali jej liečivé účinky, najmä proti chradnutiu tela. Vysoký obsah vitamínu C zvyšuje obranyschopnosť organizmu, obsahuje flavonoidy, ktoré majú protizápalové a antibiotické účinky na posilnenie imunity.
Kôra pomaranča
Pomaranč
(Citrus sinensis) Pomaranč obsahuje flavonoidy, vitamíny a antioxidanty. Vďaka mnohým prospešným látkam má protizápalové, antibiotické účinky.
Pomarančová aróma
Pomaranč

3. Účinné látky

Účinné látky sú nasledovné: antioxidanty (silymarín a jeho zlúčeniny), minerály (vápnik, železo, horčík, fosfor, draslík, zinok), bioflavonoid, cukor, triesloviny, bielkoviny, flavonoidové glykozidy, živice, éterické oleje (citronella, citral, bizabolén, mentol, menton, mentofurán ), kávová kyselina, soľ, horké látky, kumarín, sliz, pektín, vitamíny (A, B1, B2, B3, B5, B6, B9, C, E, P, K-), mastný olej (kyselina linolová, kyselina linolénová, kyselina olejová, glyceridov kyseliny olejovej). Účinné látky podporujú účinok vlákniny Clean Inside.

Slim Tea neobsahuje kofeín, odporúča sa na večernú konzumáciu!

4. Princíp činnosti

Slim Tea je neoddeliteľnou súčasťou detoxikačného programu, a to na základe jeho účinkov, ako je očista čriev a detoxikácia. Svojimi účinnými látkami zvyšuje účinky vlákniny Clean Inside a tým zlepšuje aj jej úspešnosť. Svojím zložením na báze liečivých bylín upokojuje nervový systém, preto má jeho večerné užitie dobrý vplyv aj na ranné trávenie.

5. Návod na užívanie

  • Zalejte 1 vrecúško Slim Tea 2-3 dl horúcej vody.
  • 1-5. deň: lúhovanie má trvať 1-2 minúty!
  • Od 6. dňa: vrecúško lúhovať 4-6 minút!
  • Prípravok sa odporúča užívať pred spaním, jeho prirodzený upokojujúci účinok zabezpečí nerušený spánok!

6. Majte na mysli!

  • Slim Tea sa odporúča užívať počas procesu očisty čriev a detoxikácie. Očistu organizmu sa odporúča vykonať na jar a na jeseň, čo znamená 2x do roka.
  • Dlhodobé nepretržité užívanie spôsobuje, že účinné látky strácajú časť zo svojho priaznivého účinku na organizmus!
  • Po trojmesačnom užívaní sa odporúča prestávka aspoň na rovnako dlhú dobu!
  • Je veľmi dôležité, aby s detoxikáciou nezačínali ženy počas tehotenstva, pretože vplyvom prúdenia krvi by sa k plodu vo vývoji dostávalo veľké množstvo toxínov. Rovnako v prípade dojčiacich žien by sa tieto toxíny vylučovali aj do materského mlieka, čím by sa dostávali do organizmu bábätka. To ale neznamená, že tehotná alebo dojčiaca žena by nemala žiť zdravo. Skôr by to malo byť cieľom, ale detoxikáciu treba načasovať na obdobie pred otehotnením alebo po ukončení dojčenia. Deťom pod 18 rokov sa detoxikačná kúra neodporúča preto, lebo by nedbali na nutnosť dodržovania pitného režimu potrebného na dôkladnú detoxikáciu.
  • Pri zápche nechať čaj luhovať až 20 minút
Detoxikačný bylinkový čaj
Produkty neovplyvňujú hladinu glukózy
a sú vhodné aj pre vegetariánov

Bylinkový čaj
UVZ Povolenie OHVBPKV/7764/Kr

19 € / balenie

3 balenie: 57 €

48 % zľava / na 3.balenie

Ponuka

23 € / balenie

2 balenie: 46 €

16 % zľava / na 2.balenie

25 € / balenie

1 balenie: 25 €


Detoxikačný program NaturalSwiss použitím týchto troch prípravkov vykoná úplnú, komplexnú očistu čriev. Na dosiahnutie optimálneho účinku je nutné dokončiť celú kúru! Programom NaturalSwiss môžete aj Vy ľahko dosiahnuť optimálne fungovanie Vášho imunitného systému a organizmu!
60-dňová garancia Zloženie Neobsahuje GMO Švajčiarska