Vlákninový doplnok

"Upravil sa mi črevný trakt."

Erika
Overené

Vážený predajca prípravku Clean Inside, rada by som sa Vám za tento prípravok veľmi pekne poďakovala, lebo mi skutočne veľmi pomohol. Celý program som užívala dva mesiace, no bola som prekvapená, ako dobre ma vyčistil. Mala som veľké problémy s tvrdou stolicou a už od prvého dňa užívania Clean Inside to bol pre mňa ako zázrak, mala som stolicu každý deň bez problémov a úplne normálnu, Stalo sa to presne tak, ako som to čítala na webovej stránke, s vlákninou Clean Inside pokračujem aj naďalej, lebo sa môže užívať dlhodobo. Popritom mi upravil črevný trakt. Váš prípravok by som odporučila každému, kto má takéto problémy.

Erika G., okr. Komárno, 2013.01.17.


"Uplynuli dva mesiace od začiatku užívania a stratila som v páse 8 cm."

Viera
Overené

Dobrý deň, volám sa Viera Drgoňová. Asi pred 2 rokmi som navštívila vašu webovú stránku Natural Swiss, všetko som si prečítala o Clean Inside, popozerala obrázky a bola som spokojná s tým, že ja ho nepotrebujem, pretože nemám žiadne zdravotné problémy. Stravujem sa zdravo, mám pravidelnú stolicu, veľa plávam, chodím do sauny, na masáže, bicyklujem. Avšak aj napriek týmto aktivitám som však v rámci menopauzy za tie dva roky, "nenápadne" nabrala 8 kg, pretože sa mi spomalil metabolizmus. Mala som, aj napriek pravidelnej stolici, stále taký pocit plných čriev ! Po dlhšom čase som sa stretla, nezávisle na sebe, s dvomi kamoškami, ktoré mali osobnú skúsenosť s užívaním Clean Inside . Obe vyzerali vynikajúco. Clean Inside som začala užívať 2. 11. 2012 ako vnútornú očistu organizmu a prevenciu proti rakovine hrubého čreva. Dnes po dvoch mesiacoch užívania mám v páse menej o 8 cm - pozri priložená fotografia. Cítim sa výborne a som veľmi šťastná, že sa pomaly oslobodzujem od toxických odpadov, ktoré sa mi dlhé roky usádzali v hrubom čreve.

Viera Drgoňová, Bratislava, 2013.02.22.

»Vláknina Clean Inside

1. Popis produktu

Clean Inside je potravinová vlákninová zmes takého druhu, aký ľudský organizmus potrebuje. V dnešných časoch väčšina ľudí konzumuje stravu chudobnú na vlákniny. V dôsledku toho sa toxické usadeniny uložené na stenách čriev nedokážu vylúčiť z organizmu, čím zabraňujú úplnému vstrebávaniu živín a zároveň narušujú rovnováhu črevnej mikroflóry. Narušením rovnováhy črevnej mikroflóry sa premnožia škodlivé baktérie a parazity, čo bezprostredne nepriaznivo ovplyvňuje fungovanie najdôležitejších orgánov a sústavne oslabuje imunitný systém. Vláknina Clean Inside odbúrava toxické usadeniny, pomáha pri ich odstránení z organizmu a pri obnovení rovnováhy črevnej mikroflóry. Okrem toho príjem dostatočného množstva potravinovej vlákniny vyvoláva pozitívne fyziologické účinky. Vlákninová zmes Clean Inside zabezpečuje pre organizmus dospelého človeka odporúčanú potrebnú dennú dávku vlákniny, čo je 12 gramov vlákniny. Obnovuje správne vyprázdňovanie stolice, ďalej odstraňuje poruchy trávenia a s ňou súvisiace nepríjemnosti.

3. Zloženie vlákniny Clean Inside

450 gramov. Odporúčaná denná dávka: 12,0 g

Zloženie Najdôležitejšie vlastnosti a liečivé účinky
Vláknina Psyllium
Psyllium
(Psyllium) V súčasnosti najpopulárnejšia vláknina. Účinné látky skorocelu majú mimoriadne dobré účinky na funkcie pečene. Užívanie vlákniny psyllium je účinnou pomocou pri hnačkách, pálení žalúdka, proti kašľu, ďalej vďaka účinku na čistenie krvi zlepšuje celkový pocit pohody.
Jablčná vláknina
Jablko
Jemne sušená a mletá vláknina, bohatá na flavonoidy, polyfenoly, enzýmy, minerálne látky a vitamíny. Má priaznivý účinok na žalúdok a produkciu žlče, taktiež na črevný trakt (peristaltika, očista čriev, detoxikácia) a na rovnováhu črevnej mikroflóry.
Fiber Aid
Fiber
Ľan siaty
Ľan
(Linum usitatissimum) Hlavné účinné látky ľanu siateho zmierňujú príznaky ochorení čriev, žalúdka a cukrovky. Ľanové semeno (Lini semen) sa zaleje vlažnou vodou, čím sa vytvorí ľanový sliz, ktorý je účinný na problémy s črevami a žalúdkom. Po vylisovaní ľanového oleja zostane zvyšková hmota, ktorá má vynikajúce účinky proti zápalom.
Prášková aróma z banánu
Banán
Inulín
Inulín
Inulín je komplexný sacharid, ktorý sa nachádza v mnohých rastlinách. Nestráviteľná, vo vode rozpustná vláknina. Má prebiotické vlastnosti a priaznivý vplyv na črevnú mikroflóru.
Pomarančový prášok
Pomaranč
(Citrus sinensis) Pomaranč obsahuje flavonoidy, vitamíny a antioxidanty. Vzhľadom na množstvo jeho účinných látok má protizápalové, antibiotické.
Pomarančová vláknina
Pomaranč
Pomarančová vláknina má priaznivý vplyv na trávenie, účinne čistí črevá a prispieva k udržaniu rovnováhy črevnej mikroflóry.
Múka z jadra fenikla
Fenikel
(Foeniculum vulgare) Fenikel je korenie a liečivá rastlina zároveň. V lekárstve sa jeho účinky využívajú proti kašľu, kŕčom, nadúvaniu a na zlepšenie chuti do jedla. Môže byť nápomocný aj pri liečbe niektorých gynekologických problémov.
Aloe vera
Aloe
(Aloe Vera) Biogénne stimulátory nachádzajúce sa v aloe vera zvyšujú odolnosť organizmu a schopnosť regenerácie. Dôležitú úlohu zohráva aloe pri liečbe žalúdočných vredov a vredov dvanástnika (ulcus ventriculi et duodeni), ďalej pri zápale hrubého čreva (colitis). Zvyšuje chuť do jedla a celkový pocit pohody.
Prášok z kombuchy
Kombucha
Pravidelné užívanie kombuchy má veľké množstvo priaznivých účinkov. Medzi inými pomáha pri zachovaní vitality organizmu, alkalizuje telo, detoxikuje pečeň, zrýchľuje látkovú výmenu, zlepšuje trávenie, pomáha pri obnove spojivového tkaniva, znižuje bolesť hlavy, podporuje trávenie, uľahčuje pri zápche. Podľa Americkej protirakovinovej spoločnosti kombucha zohráva účinnú úlohu v prevencií mnohých ochorení, vrátane plešatosti, nespavosti, tráviacich ťažkostí, ochorení kĺbov, chronickej únavy, sklerózy multiplex.
Prášok z kurkumy
Kurkuma
(Curcuma longa) Táto rastlina je v tradičnej indickej medicíne známa už tisíce rokov. Používa sa ako stimulant trávenia, pri rôznych horúčkovitých ochoreniach, infekciách, ochoreniach kĺbov a pečene. Je známa i v čínskej medicíne. Číňania kurkumu využívali na zlepšenie krvného obehu, zabraňuje totiž vzniku krvných zrazenín, čím znižuje možnosť výskytu trombózy. Ďalej ju používali na zmiernenie krvácania a na liečbu menštruačných ťažkostí.
Prášok z huby Reishi
Reishi
Leskokôrovku obyčajnú (Ganoderma lucidum) poznajú a používajú v Číne už vyše 2000 rokov. Odjakživa ju sprevádzal veľký rešpekt a úcta. Využíva sa vo forme kúry na zlepšenie zdravotného stavu a imunitného systému.
Múka z jadier grepu
Grep
(Citrus paradisi) Jedinečné zloženie výťažku z jadier grepu má silné protihnilobné účinky. Niekoľko výskumných tímov nezávisle na sebe skúmalo tieto účinky grepových jadier na baktériách, hubách, vírusoch a parazitoch. Priaznivý účinok jadier grepu na organizmus dokázali mnohé laboratórne testy. Je vynikajúcim pomocníkom pri liečbe mnohých žalúdočných ochorení.
Mletý koreň sladkého drievka
Sladká drievka
(Glycyrrhiza glabra) Odporúča sa na liečbu ochorení močového mechúra, chorôb obličiek a žalúdočných vredov, a to kvôli jeho účinkom, ako sú: rozpúšťanie hlienov, stimulácia trávenia, čistenie krvi, diuretické a protizápalové účinky. Účinná pomoc
pri vredoch, artritíde, vírusovej infekcii herpes, zápale a cirhóze pečene, ale rovnako vyniká pri zmierňovaní príznakov niektorých ochorení dýchacích ciest.
Papája ovocná múka
Papája
(Carica papaya) Konzumácia papáje môže priniesť úľavu pre plný žalúdok, nakoľko listy, šťava aj ovocie obsahujú enzýmy, ktoré napomáhajú proces trávenia. Účinne sa dá použiť aj pri liečbe žalúdočných vredov.
Aníz
Aníz
(Pimpinella anisum) Liečivá rastlina, ktorá podporuje trávenie, pomáha pri odkašlávaní, vynikajúco pôsobí proti nadúvaniu a znižuje plynatosť. Má cielené účinky pri niektorých gynekologických ochoreniach a ochoreniach mužských pohlavných orgánov.
Riasa Spirulina Bio
Spirulina
Riasa Spirulina vo veľkom množstve obsahuje živiny potrebné pre ľudský organizmus. Má významný obsah beta-karoténu, vitamínu B, vitamínu E a kyseliny listovej. Vo veľkom množstve sa v nej nachádza draslík, vápnik, horčík, selén, zinok a železo. Obsahuje tiež omega 3-mastné kyseliny, ktoré pomáhajú v prevencii artériosklerózy a kardiovaskulárnych ochorení. Spirulina má priaznivé účinky na fungovanie pečene, zlepšuje prívod kyslíka do buniek, ďalej má antioxidačné účinky a posilňuje imunitu.
Jablkový pektín
Jablko
Jablkový pektín je vo vode rozpustná vláknina. Zmiešaním s vodou sa stáva gélovitým. Jablkový pektín má priaznivé účinky na trávenie, účinne čistí črevá a prispieva k uchovaniu rovnováhy črevnej mikroflóry. Účinne znižuje cholesterol v krvi. Na základe výskumov sa zistilo, že jablkový pektín má priaznivý vplyv na žalúdočné vredy a zápal hrubého čreva. Jablkový pektín je účinná pomoc aj pri odstránení toxínov a ťažkých kovov z organizmu.
Stevia
Stevia
(Stevia rebaudiana) Sladidlo na prírodnej báze. Známy je aj jej prospešný účinok na metabolizmus rastlinného cukru a pečene, ďalej má protizápalový účinok a napomáha aj pri trávení. Má vysoký obsah vitamínu C a A, z minerálnych látok je významný jeho obsah zinku, železa a horčíka. Stevia je vhodná aj pre diabetikov.

3. Účinné látky

Hlavné účinné látky: aminokyseliny (fenylalanín, serín, glycín, arginín, alanín), antioxidačné (quercetinglycosid, phloretinglycosid, kyselina chlorogénová, epikatechín), minerálne látky (vápnik, fosfor, draslík, bór, zinok, mangán, fluór, jód, selén, sodík, chlór, meď, chróm, glukóza, vanád, železo), bioflavonoidy (glykozid, hepta-mothoxiflavonid, naringin, apigenin, pininen, limonén), cukor, bielkoviny, esenciálne oleje (trans, alfa-Fenchel), inulín, omega-3 mastné kyseliny, pektín, prebiotiká (fruktoglikosacharidy), probiotiká (lactobacillus, bifidobaktérie), vitamíny (A, B1, B2, B3, B9, B12, C, E), mastný olej, iné účinné látky (antracén, amyláza, celuláza, proteázy).

Príjemnú, jemnú chuť vlákniny Clean Inside dodáva fruktóza a prírodná banánová aróma.

4. Princíp činnosti

Princíp činnosti vlákniny Clean Inside zabezpečuje jej hlavná zložka - psyllium, ktoré má extrémne vysokú schopnosť napučiť sa. Takto dokáže naviazať a vstrebať tekutiny - niekoľkonásobok svojej váhy, čím výrazne narastie objem spotrebovanej vlákniny v črevnom trakte. Táto schopnosť vlákniny pomáha pri tom, aby sa črevný trakt očistil ohľaduplným spôsobom, pričom črevný trakt prinúti k intenzívnejšiemu pohybu.

Pektín vďaka svojej želírovacej schopnosti zabezpečí šmykľavosť vlákninovej zmesi, čo pomáha bezpečne a bezbolestne odstrániť odpadové látky. Tak sa môžu odpadové látky ľahšie odstrániť z organizmu a živiny sa v črevnom trakte znova môžu vstrebávať.

5. Návod na užívanie

  • Vlákninovú zmes Clean Inside užite ráno, nalačno, 15-20 minút po užití antiparazitnej kapsuly Parasic!
  • Zakaždým po užití vlákninovej zmesi vypite 1 pohár (cca 2,5 dl) neperlivej tekutiny.
  • 1-5. deň: Rozpustite pol odmerky vlákninovej zmesi v pohári (cca 2,5 dl) čistej vody, alebo v ovocnej šťave a čo najskôr vypite! Keď necháte namočenú zmes príliš dlho odstáť, rýchlo zhustne, takže sa potom ťažko pije, preto by ste si museli urobiť novú dávku!
  • Od 6. dňa: Zvýšte množstvo denného príjmu vlákniny na jednu odmerku!

6. Majte na mysli

  • Kvôli efektívnosti užívania produktu sa odporúča denne vypiť aspoň 2 litre (6 až 8 pohárov) čistej vody. Vlákninová zmes dokáže vstrebať veľké množstvo tekutín, preto je nevyhnutné vypiť uvedené množstvo vody!
  • Ignorovanie odporúčaného množstva vody môže spôsobiť aj zápchu, ktorá okrem samotných nepríjemností s ňou súvisiacich zabraňuje i očiste čriev.
  • Počas kúry sa čistá voda nesmie nahradzovať inou tekutinou! Povolené sú síce ovocné šťavy a čaje, ale tieto nenahradzujú predpísané množstvo čistej vody!
  • Je veľmi dôležité, aby s detoxikáciou nezačínali ženy počas tehotenstva, pretože vplyvom prúdenia krvi by sa k plodu vo vývoji dostávalo veľké množstvo toxínov. Rovnako v prípade dojčiacich žien by sa tieto toxíny vylučovali aj do materského mlieka, čím by sa dostávali do organizmu bábätka. To ale neznamená, že tehotná alebo dojčiaca žena by nemala žiť zdravo. Skôr by to malo byť cieľom, ale detoxikáciu treba načasovať na obdobie pred otehotnením alebo po ukončení dojčenia. Deťom pod 18 rokov sa detoxikačná kúra neodporúča preto, lebo by nedbali na nutnosť dodržovania pitného režimu potrebného na dôkladnú detoxikáciu.
Vlákninový doplnok na očistu čriev
Produkty neovplyvňujú hladinu glukózy
a sú vhodné aj pre vegetariánov

Vlákninový doplnok
UVZ Povolenie OHVBPKV/7764/Kr

26 € / balenie

3 balenie: 78 €

42 % zľava / na 3.balenie

Ponuka

29 € / balenie

2 balenie: 58 €

24 % zľava / na 2.balenie

33 € / balenie

1 balenie: 33 €


Detoxikačný program NaturalSwiss použitím týchto troch prípravkov vykoná úplnú, komplexnú očistu čriev. Na dosiahnutie optimálneho účinku je nutné dokončiť celú kúru! Programom NaturalSwiss môžete aj Vy ľahko dosiahnuť optimálne fungovanie Vášho imunitného systému a organizmu!

60-dňová garancia Zloženie Neobsahuje GMO Švajčiarska